PARTNEŘI


Partnerství je tvořeno 6-ti partnery:

Ancitel
Ancitel Sardegna (Itálie)
Servisní organizace zodpovědná za místní rozvoj byla zavedená společenstvím sardinských obcí – ANCI Sardínie. Ancitel Sardínie má dlouholeté zkušenosti s řízením EU projektů, byl to vedoucí partner ICHNOS projektu stejně jako nyní v ICHNOS Plus.

http://www.ancitel.sardegna.it/Cesga

CESGA (Španělsko)
Výpočetní středisko v Galicii (CESGA) je centrum vysokorychlostní komunikace a moderních služeb využívaných Vědeckou komunitou Galicie, Universitním akademických systémem a Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC).

http://www.cesga.es/content/view/8/4/lang,en/   


Vysocina region
Kraj Vysočina (Česká Republika)
Kraj Vysočina je jedním ze čtrnácti krajů zřízených v roce 2000. Kraj má spoustu malých podniků (90% malých a středních podniků) a jako nový člen EU se vypořádává s měnící se rolí regionálních vlád. Kraj Vysočina je také známý pro jeho zájem o moderní IT technologie používané na podporu regionálního rozvoje. 

http://www.kr-vysocina.cz/en/ict.asp?p1=1037
http://www.kr-vysocina.cz/en/vismo5/dokumenty2.asp?id_org=450028&id=1014&p1=1024


North Aegean Region

North Aegean Region (Řecko)
Regionální rozvojový fond byl založen v únoru 1998 v Severním Egejském kraji a působí jako soukromá společnost. Vzhledem ke své zvláštní právní formě (patří do veřejného sektoru ale má pružnost soukromé firmy) je jediným orgánem v rámci služeb regionu, který může úspěšně realizovat evropský projekt a přispět k jeho rozvojovým plánům.

http://www.northaegean.gr/isite/home/english.asp
http://www.ptaba.gr/web/guest/2


Tartu

Tartu Science Park (Estonsko)

Tartuský vědecký park (TSP) byl založen v roce 1992 a byl první organizací vytvořenou v Estonsku s jasně určeným záměrem podporování inovací.

TSP technologický inkubátor nabízí řadu služeb pro začínající společnosti od plně rozvinuté infrastruktury a kancelářských služeb k podnikatelskému a manažerskému poradenství. 15 inkubačních firem v prostorách TSP pracuje v národních klíčových oblastech materiální technologie, biotechnologie a IT. Inkubátor čelil obrovské expanzi v roce 2006, když bylo opraveno dalších 3000 m2 pracovní plochy, vybudované a určené k inkubačním službám.


http://www.sciencepark.ee 


Rudzki inkubator
                                                                
The Ruda Slaska Business Incubator (Polsko)                        

Ruda Slaska podnikatelský inkubátor je partnerství, ve kterém město Ruda Slaska drží 100% podíl. Vedení Ruda Slaska inkubátoru (RSBI) je umístněno na území Hornoslezského technologického inkubátoru.

Cílem je vytvořit příznivé podmínky pro založení a vývoj zlepšování podnikání, za garantované podpory v oblasti infrastruktury, marketingu, personálních a finančních, jakož i dalších služeb.


http://www.inkubatorrudzki.pl/en/9/1203682584/1203683076/2   
Zpět
© 2008 www.ichnos-project.org         webadmin@ichnos-project.org